SATKurier.pl SATKurier.tv Forum SATKurier.pl Digi-tv.pl

O wydarzeniu


1 marca 2019 roku w Hotelu Metropolo by Golden Tulip Kraków odbędzie się czternasta edycja wystawy telewizji cyfrowej - SAT KRAK 2019.

Liczymy na uczestnictwo nowych firm, oprócz tych, które współpracują z nami od wielu lat. Będzie to świetna okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Już teraz zapraszamy do współpracy wystawców, nadawców, platformy, sponsorów i patronów medialnych.

SAT KRAK 2019 będzie odbywać się w hotelu. Do dyspozycji wystawców i prelegentów będzie 380 m kw. powierzchni hotelowej.

SAT KRAK 2019 to przedsięwzięcie, które daje wymierne korzyści nie tylko firmom dystrybucyjnym czy producentom, ale także potencjalnym klientom. Dla wystawców jest to szansa na zaprezentowanie swoich produktów, promocję firmy, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych, możliwość zwiększenia własnych obrotów, zapoznanie się z ofertą konkurencji. Gwarantujemy też prezentację nowości rynkowych, pogłębienie wiedzy w dziedzinie technik satelitarnych, a także czynny udział w szeregu konferencji i dyskusji.

Wszystkie firmy zainteresowane wystawieniem swojego stoiska i udziałem w targach, prosimy o kontakt.

Nazwa wydarzenia:
SAT KRAK 2019

Miejsce:
Hotel Metropolo by Golden Tulip Kraków
ul. Orzechowa 11
30-422 KRAKÓW


Termin:
1.03.2019

Więcej szczegółów już wkrótce.
english polski


Patronat medialnyOrganizatorGłówny partnerPartner technologiczny