SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

P.W. Wiedyska na wystawie SAT KRAK 2016

Anita Kaźmierska; 2016-09-22 16:37

W wystawie SAT KRAK po raz pierwszy udział weźmie P.W. "Wiedyska" s.c. z Andrychowa. Jest to firma, która rozpoczęła działalność już w 1989 roku. Ma duże doświadczenie i wiedzę w zakresie produkcji anten radio-telewizyjnych. Jej założycielem jest Andrzej Wiedyska, który cały czas zarządza firmą i jest jej właścicielem.

Oferta firmy P.W. "Wiedyska" s.c. obejmuje anteny do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T - zarówno pokojowe, jak zewnętrzne. Dużą popularnością wśród zawodowych kierowców cieszą się anteny typu Korona, które z powodzeniem można montować np. na ciężarówce.

Przypominamy, że wystawa i konferencja SAT KRAK 2016 odbędzie się w dniach 6-7 października w Hotelu Galaxy w Krakowie. Wstęp jest bezpłatny.

P.W. "Wiedyska" s.c. zgłosiła jeden produkt do plebiscytu SAT Kurier Awards 2016:

Antena pokojowa DVB-T SLIM do kategorii Najlepszy polski produkt tv-sat

Antena DVB-T SLIM to nowość na polskim rynku, która już cieszy się uznaniem klientów. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą odbierać naziemną telewizję cyfrową DVB-T oraz sygnał analogowy. Antena ta pozwala bowiem na odbiór telewizji cyfrowej DVB-T i analogowej oraz audycji radiowych DAB w zakresie 174 – 230 MHz, 470 – 862 MHz, a więc doskonałej jakości obrazu i dźwięku. To, czym wyróżnia się ta nowoczesna antena DVB-T, to nowoczesny wygląd. Jej wzornictwo sprawia, że prezentuje się estetycznie i minimalistycznie, dzięki czemu doskonale pasuje do innych urządzeń elektronicznych w domu i nie zaburza stylistyki mieszkania. Warto dodać, że Antena DVB-T SLIM ma również małe rozmiary oraz jest bardzo lekka. Z powodzeniem możemy ją więc zainstalować w każdym pomieszczeniu. Urządzenie to jest gotowe do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania. Dlatego też nawet osoby, które nie znają się na podłączaniu urządzeń tego typu, szybko i łatwo poradzą sobie z jej uruchomieniem. Zestaw antenowy zawiera min. kabel antenowy, wtyk antenowy, wtyk USB 5V. Dodatkowym udogodnieniem jest specjalistyczny uchwyt z przyssawką, dzięki któremu antenę tę możemy przyczepić z tyłu telewizora, na oknie, do blatu mebli, a nawet w samochodzie. Jest to więc spore udogodnienie, które pozwala na korzystanie z niej nie tylko we własnym mieszkaniu. W połączeniu z atrakcyjną ceną, jaką oferujemy, jest to doskonały wybór, który pozwoli ci cieszyć się telewizją w doskonałej jakości obrazu oraz dźwięku.

english polski

FormularzePatronat medialnyOrganizatorGłówny partnerPartner technologicznyPartner