SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

O wydarzeniu


10 listopada 2017 roku w Hotelu Hampton by Hilton Kraków (www.hiltonhotels.com) odbędzie się trzynasta edycja wystawy telewizji cyfrowej - SAT KRAK 2017.

Liczymy na uczestnictwo nowych firm, oprócz tych, które współpracują z nami od wielu lat. Będzie to świetna okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych. Już teraz zapraszamy do współpracy wystawców, nadawców, platformy, sponsorów i patronów medialnych.

SAT KRAK 2017 będzie odbywać się w hotelu. Do dyspozycji wystawców i prelegentów będzie 380 m kw. powierzchni hotelowej.

SAT KRAK 2017 to przedsięwzięcie, które daje wymierne korzyści nie tylko firmom dystrybucyjnym czy producentom, ale także potencjalnym klientom. Dla wystawców jest to szansa na zaprezentowanie swoich produktów, promocję firmy, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych, możliwość zwiększenia własnych obrotów, zapoznanie się z ofertą konkurencji. Gwarantujemy też prezentację nowości rynkowych, pogłębienie wiedzy w dziedzinie technik satelitarnych, a także czynny udział w szeregu konferencji i dyskusji.

Wszystkie firmy zainteresowane wystawieniem swojego stoiska i udziałem w targach, prosimy o kontakt.

Nazwa wydarzenia:
SAT KRAK 2017

Miejsce:
Hotel Hampton by Hilton Kraków
ul. Dąbska 5
31-572 KRAKÓW


Termin:
10.11.2017

Więcej szczegółów już wkrótce.
english polski

FormularzePatronat medialnyOrganizatorGłówny partnerPartner technologicznyPartner