SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

GPSgo / TELE System na wystawie SAT KRAK 2016

Anita Kaźmierska; 2016-09-26 13:36

GPSgo Electronic, będący polskim dystrybutorem produktów włoskiej firmy TELE System Digital, zaprezentuje cała gamę urządzeń i rozwiązań na wystawie SAT KRAK 2016 w Krakowie w dniach 6-7 października br. Wstęp bezpłatny! GPSgo zgłosił trzy produkty do plebiscytu SAT Kurier Awards 2016, który zostanie rozstrzygnięty 6 października podczas uroczystej gali.Produkty zgłoszone przez GPSgo Electronic do plebiscytu SAT Kurier Awards 2016:

1. Fuba DAT903 Combo LTE do kategorii Najlepsza antena naziemnej TV/DVB-T

Wysokiej jakości 28-elementowa telewizyjna antena DAT903 LTE marki Fuba. Zaprojektowana specjalnie do cyfrowego odbioru z naziemnych multipleksów DVB-T z pasma UHF (470-790 MHz) oraz DAB+ i MUX 8 (polaryzacja pozioma) z pasma VHF (170-230 MHz). Posiada symetryzator z wbudowanym filtrem LTE zakończony gniazdem F. Antena wstępnie złożona z dołączoną osłoną na złącze F. Do montażu w zasadzie nie są potrzebne klucze - na maszt można przykręcić ręcznie.
 

Fuba DAT903 Combo LTE

2. TELE System TM85 do kategorii Najlepsza antena satelitarna

Antena TELE System TM85 z linii Media Line, dzięki niezwykłej jakości wykonania przechodzi nawet najbardziej wymagające testy odporności na wiatr. W linii Media Line zastosowano wyjątkowo stabilne, plastikowe mocowanie oraz prostokątny uchwyt LNB.
 

TELE System TM85

3. TELE System Get Magic do kategorii Najlepszy produkt multimedialny

TELE System Get Magic to bezprzewodowa brama, która wraz z kamerką IP i czujnikiem magnetycznym 4-w-1 pomoże przekształcić dom w tak zwany smart home. Rozwiązanie to pozwala na monitorowanie domu podczas nieobecności, za pomocą smartfona czy tabletu.
 

TELE System Get Magic
english polski

FormularzePatronat medialnyOrganizatorGłówny partnerPartner technologicznyPartner