SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Eutelsat sponsorem gali SAT Kurier Awards 2016

Anita Kaźmierska; 2016-09-26 15:50

Kolejny rok z rzędu, podczas wystawy SAT KRAK przyznane zostaną statuetki dla najlepszych produktów i usług w branży telewizji cyfrowej, a także dla kanału tematycznego roku - SAT Kurier Awards. Sponsorem gali SAT Kurier Awards 2016 jest operator satelitarny Eutelsat. Gala odbędzie się pierwszego dnia wystawy SAT KRAK 2016 w godzinach wieczornych. Wstęp tylko ze specjalnym zaproszeniem. Relacja wideo z gali zostanie zamieszczona w Internecie w późniejszym czasie.

Dysponując flotą 38 satelitów świadczących rozwiązania dla nadawców, dostawców usług wideo, operatorów telekomunikacyjnych i ISP oraz instytucji rządowych na terenie Europy, Afryki, Azji i Ameryk, Eutelsat jest jednym z wiodących operatorów w sektorze satelitarnym na świecie.

Eutelsat powstał w 1977 roku jako organizacja międzynarodowa. W 1983 roku wystrzelono pierwszego satelitę, natomiast w 2001 roku organizacja została przekształcona w spółkę prywatną. Bogata, wieloletnia historia czyni go jednym z najbardziej doświadczonych operatorów satelitarnych na świecie.

Satelity Eutelsat realizują usługi transmisji wideo, przekaz z wozów transmisyjnych, usługi szerokopasmowe i przesyłu danych.

Celem operatora Eutelsat jest świadczenie usług na najwyższym poziomie dzięki wdrażaniu zaawansowanych technologii, bogatemu doświadczeniu rynkowemu i innowacyjności.SAT Kurier Awards 2016 to internetowy plebiscyt, w którym głosować może każdy. Głosowanie na stronie www.satkrak.com ruszy już wkrótce - oficjalna informacja w tej sprawie pojawi się na portalu satkurier.pl. Ostatecznego wyboru dokona komisja złożona z organizatorów targów i redakcji SAT Kuriera. Nagrody są przyznawane w 15 kategoriach.
english polski

FormularzePatronat medialnyOrganizatorGłówny partnerPartner technologicznyPartner