SATKurier.pl Forum SATKurier.pl Digi-TV.pl Hollex.pl SAT Krak Instalacje optyczne Karty erotyczne SolarKurier.pl BochniaiSol.pl Prezentacje360.pl

Astra głównym partnerem strategicznym SAT KRAK 2016

Anita Kaźmierska; 2016-09-29 16:00

W dniach 6-7 października br. w Hotelu Galaxy w Krakowie odbędzie się 12. edycja największej w Polsce wystawy telewizji cyfrowej SAT KRAK. Głównym partnerem strategicznym SAT KRAK 2016 jest Astra, polski oddział operatora satelitarnego SES. Na stoisku Astry będzie można zobaczyć pokaz treści UHD. Przygotowany zostanie również poczęstunek dla uczestników i gości wystawy - pierwszego dnia (czwartek) ok. godz. 13:30, po głównej konferencji. Wstęp zarówno na wystawę jak i konferencję jest bezpłatny. Zapraszamy!

SES (spółka akcyjna notowana na indeksach NYSE Euronext Paris i Luxembourg Stock Exchange pod nazwą SESG) to wiodący światowy operator satelitarny, posiadający flotę ponad 50 satelitów geostacjonarnych. Firma świadczy satelitarne usługi telekomunikacyjne na rzecz nadawców, firm dostarczających treści i usługi internetowe, operatorów sieci komórkowych i stacjonarnych, a także firm i organizacji rządowych na całym świecie.
SES posiada udziały w O3b Networks, sieci satelitów nowej generacji, która łączy zasięgi satelitarne z prędkościami łączy światłowodowych.Satelity ASTRA, należące do SES, oferują bogate portfolio usług związanych z cyfrowymi transmisjami satelitarnymi sygnału telewizyjnego SD/HD/UHD, jak również rozwiązaniami szerokopasmowymi dla klientów instytucjonalnych i indywidualnych w Europie i poza nią. SES również aktywnie uczestniczy w rewolucji na rynku telewizyjnym spowodowanej wdrożeniem technologii Ultra HD.

SES to trwałe relacje biznesowe, wysoka jakość usług oraz perfekcja w branży nadawczej. Regionalne biura rozmieszczone są na całym świecie i ściśle współpracują z klientami, tak aby sprostać ich indywidualnym wymogom.

ASTRA Central Eastern Europe z siedzibą w Warszawie koordynuje działania sprzedażowe, business development oraz marketingowe prowadzone w 15 krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

ASTRA CEE Sp. z o.o.
Pl. Piłsudskiego 2
00-073 Warszawa
tel. 022 332 78 50


www.ses.com
www.onastra.pl
english polski

FormularzePatronat medialnyOrganizatorGłówny partnerPartner technologicznyPartner